NIMITOETAJA

Ehituskiirusele ja -kvaliteedile spetsialiseerunud professionaalne ehituspartner aastast 1994.

SUURTOETAJAD

Tuurini aega jäänud: Päeva-1508Tundi-10Minutit-47

Osalejad 2018

Jooksutuuril osalejad (Ajavõtuga)          
Number Nimi Perenimi Sugu Klass Sünd Klubi/kollektiiv Elukoht
1 Rauno Laumets Mees M19 14.05.1990 SK ProRunner Tartumaa
2 Raido Mitt Mees M19 11.03.2018 #HeadInimesed Harjumaa
3 Marek Võsu Mees M35 24.06.1980 SK ProRunner Jõgevamaa
4 Tarmo Hõbe Mees M35 04.03.1980 Rally Estonia Harjumaa
5 Andres Hellerma Mees M19 15.04.1987 #HeadInimesed Harjumaa
6 Heimar Pehk Mees M35 18.03.1982 H. Riihivuori & B. Petzold Põlvamaa
7 Mikk Mihkel Vaabel Mees M19 18.02.1995 Viljandi Rattaklubi Viljandimaa
8 Tatjana Mannima Naine N35 10.01.1980   Valgamaa
9 Kadiliis Kuiv Naine N19 27.08.1986 SK ProRunner Harjumaa
10 Katrena Tenno Naine N19 07.07.1988   Harjumaa
11 Liis Palumäe Naine N19 02.08.1992   Tartumaa
12 Maia Boltovsky Naine N45 29.05.1972 SK ProRunner / KVÜÕA Tartumaa
13 Egle Villik Naine N35 21.09.1981 SK ProRunner Tartumaa
14 Kaupo Tiislär Mees M35 06.08.1979 FB Jooksmine Harjumaa
15 Jane Rõuk Naine N19 11.05.1985   Harjumaa
16 Rainer Jõesaar Mees M35 09.03.1985 Metssigade Ordu Harjumaa
17 Kaspar Kala Mees M19 14.11.1989 Suusahullud Tartumaa
18 Krister Kallas Mees M19 26.05.1985 TSK Joosu Viljandimaa
19 Elvira Eiduks Naine N19 22.05.1987 GMP Pühajärve restoran Harjumaa
20 Marianne Pendra Naine N35 28.03.1979 Elujooks Harjumaa
21 Liis Köörna Naine M19 29.05.1983 Euronics Harjumaa
22 Ilmar Tagel Mees M70 16.02.1942 TriSmile/SK Kõlleste Põlvamaa
23 Timo Porval Mees M19 15.10.1985 FB Jooksmine Järvamaa
24 Aleksandra Generalova Naine N19 03.04.1986   Harjumaa
25 Ilja Generalov Mees M19 10.07.1983   Harjumaa
26 Evelin Pellenen Naine N35 02.12.1977   Tartumaa
27 Kaspar Mihailov Mees M19 22.05.1986 SK Jooksupartner Tartumaa
28 Kadri-Ann Lehis Naine N19 22.04.1992 Riiamäe Hambakliinik Tartumaa
29 Ave Tammaru Naine N19 28.04.1987 Riiamäe Hambakliinik Tartumaa
30 Renno Reitsnik Mees M19 03.12.1987 Annikoru Discgolfi Klubi Tartumaa
31 Marika Koplimägi Naine N45 02.07.1972 SK ProRunner Tartumaa
32 Veiko Randaru Mees M45 23.09.1967   Tartumaa
33 Marko Tõll Mees M35 27.01.1980   Harjumaa
34 Ingrit Ernits Naine N45 09.10.1965 SK ProRunner Jõgevamaa
35 Norbert Metsare Mees M19 14.08.1990 21cc Valgamaa
36 Jana Stets Naine N35 28.07.1977   Tartumaa
37 Janno Kikojan Mees M19 27.11.1996   Viljandimaa
38 Henno Haava Mees M45 04.02.1973 Saint-Gobain Glass Estonia Tartumaa
39 Kalle Oruaas Mees M19 15.03.1984 SK ProRunner Harjumaa
40 Enelin Alter Naine N19 20.12.1987 SK ProRunner Valgamaa
41 Maie Alaots Naine N45 26.08.1965   Lääne-Virumaa
42 Ingrid Ait Naine N35 09.03.1978   Lääne-Virumaa
43 Kim Truija Mees M35 14.03.2018   Harjumaa
44 Alice Mets Naine N19 01.02.1992 Elujooks Harjumaa
45 Leila Lahtvee Naine N35 13.06.1984   Tartumaa
46 Irina Nikolskaja Naine N19 10.11.1989   Harjumaa
47 Marge Türn Naine N35 25.04.1976 SK Jooksupartner Tartumaa
48 Lauri Mänd Mees M35 08.03.1983   Harjumaa
49 Rainer Põld Mees M19 07.12.1992   Harjumaa
50 Doris Sarapuu Naine N19 11.09.1989 SaleMove Tartumaa
51 Kaia Mutso Naine N45 15.09.1968   Tartumaa
52 Helin Kumm Naine N35 29.01.1983 Nöörimaa tugikodu Võrumaa
53 Angela Järvpõld Naine N35 30.12.1974   Võrumaa
54 Renee Praks Mees M35 13.02.1975   Valgamaa
55 Aleksandra Pavlenkova Naine N19 10.05.1989   Viljandimaa
56 Diana Genrihov Naine N45 03.01.1968 Swedbank Valgamaa
57 Heldi Kaares Naine N45 01.09.1970 Valga vallavalitsus Valgamaa
58 Ave Kupper Naine N35 03.01.1974   Tartumaa
59 Margus Pohlak Mees M35 14.01.1979   Tartumaa
60 Viidas Kõnd Mees M45 14.02.2018   Tartumaa
61 Deevi Ots Naine N35 10.01.1974 1.JALAVÄEBRIGAAD  
62 Ando Mesi Mees M45 28.04.1972 1.JALAVÄEBRIGAAD  
63 Andrei Semenkov Mees M35 21.10.1976 1.JALAVÄEBRIGAAD  
64 Jevgeni Matjukov Mees M19 16.07.1991 1.JALAVÄEBRIGAAD  
65 Holger Kullus Mees M19 25.03.1989   Tartumaa
66 Kirsi Randoja Naine N19 21.11.1984   Tartumaa
67 Aire Hulkko Naine N35 11.11.1973   Valgamaa
68 Andres Saretok Mees M45 06.02.1971 AG Õigusbüroo Tartumaa
69 Helin Pungas Naine N19 09.05.1988 Nõmme Seikluspark Harjumaa
70 Tene Järvsoo Naine N19 05.02.1988   Harjumaa
71 Tauri Hainsoo Mees M19 09.05.1987   Põlvamaa
72 Laura Maasik Naine N19 05.10.1993 #HeadInimesed Harjumaa
73 Anne Pirn Naine N45 14.01.1973   Tartumaa
74 Tea Mey Naine N35 22.03.1974 SK ProRunner Tartumaa
75 Mardo Lundver Mees M19 08.02.1992 Rapla Jooksuklubi Raplamaa
76 Marek Läte Mees M19 19.05.1984 #HeadInimesed Harjumaa
77 Ülar Lehiste Mees M45 06.06.1970   Valgamaa
78 Peeter Kirpu Mees M65 02.01.1953 Paide,TriSmile Järvamaa
79 Tanel Mäger Mees M19 18.07.1988 korp! Revelia Tartumaa
80 Marlen Mäesalu Naine N19 01.06.1987 SK ProRunner Tartumaa
81 Kairit Šor Naine N35 19.06.1982 Tartu Suusaklubi Tartumaa
82 Björn Puna Mees M35 29.12.1975 SK ProRunner Tartumaa
83 Sander Mändoja Mees M19 15.08.1989   Tartumaa
84 Julija Leonova Naine N19 16.05.1986   Harjumaa
85 Marko Kerna Mees M19 12.09.1988 Tartu malev Tartumaa
86 Erti Kares Mees M45 17.09.1967   Harjumaa
87 Marek Luts Mees M45 23.07.1970 Täppsportlased / Politsei-ja Piirivalveamet Valgamaa
88 Iti-Riin Jaagant Naine N16 16.05.2000   Valgamaa
89 Andra Moistus Naine N19 05.01.1996   Harjumaa
90 Taavi Ilp Mees M35 23.02.1983   Valgamaa
91 Marko Laigna Mees M35 01.09.1978   Harjumaa
92 Meelis Lill Mees M45 24.08.1970 SK Nuustaku Valgamaa
93 Erle Rudi Naine N35 21.08.1975   Harjumaa
94 Gerda Sillaste Naine N35 28.08.1976   Tartumaa
95 Piret Tikva Naine N35 28.05.1974   Harjumaa
96 Marika Turb Naine N19 23.01.1989 #HeadInimesed Harjumaa
97 Merlyn Lükk Naine N19 20.01.1990 #HeadInimesed Harjumaa
98 Marion Tibar Naine N35 03.11.1981 #HeadInimesed Harjumaa
99 Astrid Arula Naine N35 05.02.1983 RTG Spordiklubi MTÜ Tartumaa
100 Sane Kitsing Naine N35 04.07.1975   Tartumaa
101 Indrek Tikva Mees M45 02.12.1970 Albe Team Harjumaa
102 Rain Seepõld Mees M35 08.01.1989 #HeadInimesed Harjumaa
103 Priit Roosnupp Mees M45 21.01.1972   Harjumaa
104 Riho Männi Mees M65 22.10.1951 Keskkonnaagentuur Harjumaa
105 Heiki Mäesalu Mees M55 13.09.1961 Saint Gobain Glass Estonia SE Tartumaa
106 Pirjo Toomsoo Naine N19 09.10.1989   Tartumaa
107 Merlin Paas Naine N19 30.11.1990   Tartumaa
108 Kadi Ruut Naine N45 02.05.1973   Pärnumaa
109 Lembit Künnapas Mees M45 26.07.1966 Klubi7 Pärnumaa
110 Rasmus Jaagant Mees M19 21.10.1998 NOBE Valgamaa
111 Mae Kirbits Naine N19 21.07.1989 Agriland OÜ Tartumaa
112 Elina Laanep Naine N19 15.09.1986   Harjumaa
113 Ilmar Luup Mees M45 11.03.1973   Harjumaa
114 Erko Vaher Mees M35 12.05.1982 Tartu Mill AS Tartumaa
115 Andres Arike Mees M45 09.06.1966 Otepää Tervisekeskus Valgamaa
116 Guido Bergmann Mees M45 06.08.1964 SK ProRunner Tartumaa
117 Indrek Ermel Mees M35 12.09.1977 Tartu Mill AS Tartumaa
118 Rauno Viljas Mees M19 23.11.1987 Tartu Mill AS Tartumaa
119 Karoli Loot Naine N19 01.11.1996   Tartumaa
120 Kalle Lellep Mees M35 05.05.1975 SK ProRunner Tartumaa
121 Kairi Ustav Naine N35 25.05.1977 Tartu Ujumisklubi Tartumaa
122 Sven Kautlenbach Mees M35 05.04.1989   Valgamaa
123 Robert Unga Mees M19 11.04.1991 Tartu Mill AS Tartumaa
124 Kristiin Kull Naine N19 02.04.1993 Tartu Mill AS Tartumaa
125 Mari-Liis Länik Naine N19 08.01.1997 KVÜÕA Põlvamaa
126 Oliver Kask Mees M19 08.07.1998   Harjumaa
127 Margus Kask Mees M45 08.09.1971 SK Jõulu Pärnumaa
128 Krista Jalajas Naine N19 15.07.1987   Põlvamaa
129 Priit Kallas Mees M45 22.03.1973 FB Jooksmine Harjumaa
130 Anu Aero Naine N45 23.01.1971 FB Jooksmine Harjumaa
131 Signe Haug Naine N35 08.09.1977 FB Jooksmine Harjumaa
132 Rita Alas-Järv Naine N35 16.04.1983 FB Jooksmine Harjumaa
133 Siim Salum Mees M19 26.08.1983 Savekate Tartumaa
134 Tanel Pindi Mees M19 10.08.1985 Savekate Tartumaa
135 Urmas Ervin Mees M55 29.01.1963   Lääne-Virumaa
136 Sille Kraam Naine N35 12.03.2018   Harjumaa
137 Kadri Veske Naine N35 28.02.1981 FB Jooksmine/ JK Must Puudel Harjumaa
138 Siiri Pilt Naine N45 09.01.1970 TÜ ASK Fitnessklubi Tartumaa
139 Heidi Hunt Naine N45 27.09.1972   Harjumaa
140 Kadi Kangur Naine N19 30.07.1994   Harjumaa
141 Igor Burdin Mees M19 30.11.1988 Tervisetreeningud OÜ Harjumaa
142 Rainis Saar Mees M45 01.12.1968 Gare Building OÜ Pärnumaa
143 Margo Krüünvald Mees M35 06.04.1974   Valgamaa
144 Kriste Malberg Naine N45 29.12.1968   Harjumaa
145 Mait Müürsepp Mees M35 22.04.1975   Harjumaa
146 Elis-Ketter Müürsepp Naine N19 24.06.1990   Harjumaa
147 Kaarel Kender Mees M19 28.02.1984   Valgamaa
148 Risto Reinumägi Mees M19 17.04.1990   Tartumaa
149 Silva Tigane Naine N45 06.07.1967 SA Tehvandi Spordikeskus Valgamaa
150 Jaanus Kaur Mees M55 19.03.1963 Kikkoman Harjumaa
151 Hindrek Werder Mees M45 15.02.1972   Harjumaa
152 Ivar Heinola Mees M35 18.08.1977 Werrowool OÜ Tartumaa
153 Tavo Sarnik Mees M19 15.11.2018 Türi Jõud Järvamaa
154 Margus Laanemäe Mees M35 14.08.1978   Tartumaa
155 Marti Soosaar Mees M35 03.12.1977 SportID Tartumaa
               
               
Ajavõtuta rahvajooks/kepikõnd    
Number Nimi Perenimi Sugu Klass Sünd Klubi/kollektiiv Elukoht
300 Christin Hark Naine N35 18.11.1982   Valgamaa
301 Sofia Zdobnõh Naine N19 22.02.1989   Tartumaa
302 Maarika Terep Naine N45 29.03.2017   Harjumaa
303 Jaan Terep Mees M35 26.05.2017   Harjumaa
304 Tiina Soon Naine N19 15.05.1984 Proviisud Tartumaa
305 Kaire Põldmaa Naine N19 27.12.1987   Jõgevamaa
306 Aire Vuks Naine N35 22.06.1973   Tartumaa
307 Eliis Vengerfeldt Naine N35 30.05.2017 Riiamäe Hambakliinik Tartumaa
308 Veiko Vengerfeldt Mees M35 08.02.2017 Riiamäe Hambakliinik Tartumaa
309 Merle Luht Naine N45 26.08.1968 Riiamäe Hambakliinik Jõgevamaa
310 Astrid Säde Naine N35 12.02.1977 Riiamäe Hambakliinik Tartumaa
311 Kaisa Schmidt Naine N19 05.09.1987 Riiamäe Hambakliinik Tartumaa
312 Tiiu Kannes Naine N45 29.11.2017   Valgamaa
313 Oksana Popova Naine N19 04.08.1986   Harjumaa
314 Piret Opmann Naine N35 01.12.1980   Tartumaa
315 Gertu Võsu Naine N19 02.10.1988   Harjumaa
316 Kaili Kuusik Naine N19 16.05.1990   Harjumaa
317 Aune Surva Naine N19 30.05.1987   Harjumaa
318 Anu-Helju Täär Naine N55 31.03.2018 MTÜ Jooksuklubi "Jotai" Harjumaa
319 Grete-Liisa Sihver Naine N19 07.07.1991   Harjumaa
320 Katrin Sihver Naine N45 11.04.1970   Pärnumaa
321 Joonas Kivisikk Mees M19 09.12.1991   Tartumaa
322 Liis Lokk Naine N19 15.06.1988   Valgamaa
323 Alice Mets Naine M19 01.02.1992   Harjumaa
324 Monika Liister Naine N35 19.01.1978

1.JALAVÄEBRIGAAD

 
325 Jaanika Abel Naine N19 03.11.1989   Tartumaa
326 Tiina Talts Naine N35 09.09.2018   Harjumaa
327 Anneli Arro Naine N19 22.07.1986   Valgamaa
328 Katrina Koha Naine N35 30.11.1982   Tartumaa
329 Silva Helmrosin Naine N35 04.12.1980   Harjumaa
330 Alari Kruusvall Mees M35 29.05.1979 SK Vaba Lehm Harjumaa
331 Samuel Tarikas Mees M19 08.08.1994   Valgamaa
332 Annika Paluoja Naine M35 15.09.1974   Tartumaa
333 Kristiina Roht Naine N19 02.06.1985   Tartumaa
334 Katrin Vaher Naine N35 16.06.1981   Tartumaa
335 Jane Kallas Naine N45 30.09.2018   Valgamaa
336 Kaire Krevald Naine N35 08.09.2018   Tartumaa
337 Kert Suiste Naine N35 24.07.1982   Valgamaa
338 Mari Kivipõld Naine N19 15.05.1994   Viljandimaa
339 Kristine Johanson Naine N19 30.11.1990   Tartumaa
340 Kadi Kangur Naine N19 30.07.1994   Harjumaa
341 Kätlin Soots Naine N19 11.11.1986   Harjumaa
342 Kädy Jefanov Naine N19 23.02.1993   Järvamaa
343 Jaan Uudelt Mees M19 07.08.1988   Harjumaa
344 Made Masik Naine N19 19.11.1989   Tartumaa
345 Tiina Tedresaar Naine N55 07.05.1958   Valgamaa
346 Ester Peterson Naine N45 26.02.1972   Valgamaa
347 Kärt Laarman Naine N35 11.07.1977 Tartu Mill AS Tartumaa
348 Triin Timmermann Naine N35 18.01.1978   Harjumaa
349 Kairit Rosenberg Naine N19 28.04.1991   Harjumaa
350 Merit Sõrmus Naine N19 02.10.1989 Limpa Suusakool Jõgevamaa
351 Kati Kala Naine N40 11.03.1976   Tartumaa
               
5. Kekkoneni jooks            
Number Nimi Perenimi Sugu Klass Sünd Klubi/kollektiiv Elukoht
200 Priit Ailt Mees M35 01.01.1983 Tripassion Triatloniklubi Harjumaa
201 Katrin Kurvits Naine N19 11.07.1985   Valgamaa
202 Jan Liister Mees M35 17.11.1974 1.JALAVÄEBRIGAAD  
203 Tiit Kivisild Mees M55 25.01.1954 JK ATLI RAPLA Raplamaa
204 Heidy-Liisbet Kukk Naine N16 14.08.1999   Valgamaa
205 Riina Arva Naine N35 16.08.1980 Pärnu Sõudeklubi Pärnumaa
206 Raul Reiska Mees M35 06.10.1981 FB Jooksmine Raplamaa
207 Taavi Raudsaar Mees M19 14.11.2018 Tripassion Triatloniklubi Harjumaa
208 Mari Helstein Naine N19 04.08.1989 Tripassion Triatloniklubi Harjumaa
209 Raivo Laanemets Mees M19 15.04.1985 Infdot OÜ Tartumaa
210 Ivo Suur Mees M19 16.09.1989 Saksa Automaatika ProShop Team Harjumaa
211 Triin Timmermann Naine N35 18.01.1978   Harjumaa
212 Margus Tammemäe Mees M35 20.02.1979 TriPassion triatloniklubi Harjumaa
213 Krista Bergmann Naine N45 10.04.1966   Tartumaa
214 Ulvi Lond Naine N45 24.05.1967 Express Post Tartumaa
215 Gunnar Kingo Mees M35 21.02.1980 Treeningpartner Harjumaa